Nieuwe KNLTB Ledenpas ophalen op 23 maart of 25 maart...

18 maart 2019

De nieuwe ledenpassen zijn weer beschikbaar. Vanaf dit jaar ontvangt ieder lid van de KNLTB een meerjaren ledenpas in plaats van een jaarlijkse ledenpas. Het jaartal en de speelsterkte verdwijnen van de ledenpas. Bij het spelen van competitie en toernooien geldt het spelersprofiel op MijnKNLTB als legitimatie. 

Naast dat de ledenpas jouw bewijs is van lidmaatschap bij onze vereniging en de KNLTB, kun je via dit pasje de banen afhangen. Daarom is het belangrijk dat je zo spoedig mogelijk in bezit komt van jouw ledenpas.
 
Je kunt jouw ledenpas op de volgende momenten op ons tennispark ophalen: 
 
·           Zaterdag 23 maart tijdens het Lentetoernooi
·           Maandag 25 maart tijdens de toss-avond
 
Na deze dagen liggen de pasjes achter de bar. Heb je nog vragen of opmerkingen? Ik hoor het graag! Je bereikt mij via: [email protected].
 
Ik wens eenieder weer veel plezier op en rond de baan!
 
Leo Dijk
Ledenadministratie

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 516 432 777

Tennis Club Appelscha

Boerestreek 20A
8426 BP Appelscha